Oferta najmu

Oferowane powierzchnie biurowe stanowią idealną ofertę dla firm, które cenią sobie kameralną i prestiżową lokalizację oraz klimat historycznego centrum Warszawy. Oferowane biura mają bardzo zróżnicowaną powierzchnię – od jednopokojowego o powierzchni niespełna 12 m2 do siedmiopokojowego modułu o powierzchni 153 m2. Aktualnie naszymi najemcami są firmy konsultingowe, handlowe, redakcje, biura projektowe a na parterze funkcjonują sklepy i galeria. Zlokalizowana w piwnicach Restauracja Słowiańska serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej.

Zapewniamy komfort w codziennym korzystaniu z wynajmowanych biur.

W kamienicy funkcjonuje recepcja i jest winda. Budynek jest chroniony 24h przez koncesjonowaną agencję ochrony osób i mienia. Najemcy mają możliwość całodobowego, nieograniczonego dostępu do wynajmowanych pomieszczeń. Parkowanie samochodów jest możliwe na odległym o 200 metrów strzeżonym parkingu oferującym przystępne stawki abonamentowe.

Aktualnie oferujemy do wynajęcia

Zlokalizowane na trzecim piętrze biuro o powierzchni 110 m2, które składa się z pięciu pokoi o powierzchni odpowiednio: 11,30 m2, 17.30m2, 19,00 m2, 20,00 m2, 26,90 m2 oraz własne WC. Biuro jest po remoncie. Naszym najemcom oferujemy możliwość wynajmu biur umeblowanych. Cena najmu wynosi 70,-PLN/m2 netto powiększone o opłatę w wysokości 3,50 PLN/m2 netto z tytułu utrzymania powierzchni wspólnych i ochrony. Na terenie biura jest zainstalowany podlicznik energii elektrycznej i najemca jest obciążany kosztem jej zużycia na podstawie comiesięcznego odczytu.

Powierzchnia dostępna od zaraz

Copyright©2010 Labimex